طراحی و سئو وبسایت گوگرین

گوگرین
طراحی اختصاصی صفحه اول با توجه به نیاز کارفرما
افزایش ورودی به سایت گوگرین
افزایش قابل توجه ورودی به سایت در کمتر از 6 ماه

کوتاه از پروژه گوگرین :

گوگرین با هدف ایفای نقش در حفافظت از محیط زیست توسط حسن اهلی بناگذاری شده است. کارفرمای این پروژه با تولید لوازم بهداشتی شخصی و مصرفی از جنس چوب بامبو ، در صدد جلوگیری از ورود موادی به محیط زیست شده است که تجزیه ناپذیر می باشند و آلودگی هایی ماندگار در بدنه ی محیط زیست ایجاد میکنند. در این پروژه کافه سئو اقدام به بازطراحی سایت و سئو کلمات کلیدی کرده است که نتایج آن در ادامه بیان میشود.

رویکرد :

بازطراحی سایت با هدف نزدیکتر شدن فضای کلی وبسایت به نیازهای کارفرما انجام شده است. در طراحی وبسایت ، رویکرد یک طراحی کاربر پسند و سهولت استفاده از وبسایت برای کاربر در نظر گرفته شده است. از سوی دیگر امکان پردازش خریدها، ارسال پیام اتوماتیک به مشتری و … برای اپراتور وبسایت در نظر گرفته شده است . همچنین در جهت افزایش فروش وبسایت ، سئوی تخصصی بر روی کلمات کلیدی انجام شده است که سبب ایجاد یک سیر صعودی قابل توجه نسبت به پیش از بهینه سازی سایت شده است.

نتایج :

در بخش طراحی ، با فراهم کردن شرایط بهینه برای خرید محصولات ، مشاهده ی مشخصات آنها و ... ، فرایند خرید محصول برای کاربران بسیار آسان شده است و این مورد با استفاده از ترکینگ رفتار کاربر به کارفرما ارائه گردیده است. همچنین در بخش سئو کلمات کلیدی ، پیشرفتی قابل توجه نسبت به قبل مشاهده شده است.

 تمامی محصولات گوگرین در کلمات کلیدی هدف خود در صفحه ی 1 گوگل قرار دارند و همین امر موجب افزایش ترافیک ورودی و افزایش فروش در سایت نسبت به قبل شده است.

صفحه محصول با امکانات مختلف مد نظر کارفرما
وبلاگ گوگرین با المان های اختصاصی
وبلاگ با المان های کال تو اکشن
لندینگ های اختصاصی گوگرین
لندینگ محصولات با طراحی اختصاصی
لندینگ های اختصاصی گوگرین
لندینگ های اختصاصی با طراحی مدنظر کارفرما
رتبه یک مسواک بامبو گوگرین
رتبه یک مسواک بامبو
رتبه یک شانه چوبی گوگرین
رتبه یک شانه چوبی

پروژه های مرتبط