باز طراحی و سئو وبسایت سهند آسا

وبسایت سهندآسا
صفحه محصول اختصاصی
طراحی صفحه محصول اختصاصی

کوتاه از پروژه سهند آسا:

شرکت سهندآسا یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین کارخانه های تولید لوله های پلی اتیلن و انواع لوله های کشاورزی می باشد. این واحد صنعتی با سابقه ای طولانی در صدد ورود به بازار فروش آنلاین محصولات مرتبط با آبیاری تحت فشار می باشد. در این پروژه کافه سئو ابتدا اقدام به بازطراحی سایت همراه با اضافه کردن محصولات کرده است.

 

سپس بخش مقالات به منظور افزایش آگاهی عمومی از سیستم های آبیاری نوین راه اندازی شد. بدین ترتیب وبسایت سهندآسا از یک طراحی قدیمی به یک طراحی نوین همراه با افزایش رتبه ی سایت در کلمات کلیدی مختلف منجرب شده است. 

رویکرد :

بازطراحی سایت در وحله ی اول به منظور ایجاد وبسایتی متناسب با قدمت کارخانه سهندآسا و برند سهندآسا صورت گرفته است. در وحله ی دوم توجه به ایجاد وبسایتی با محیط کاربری کاربرپسند و دسترسی سریع به المان های مختلف در نظر گرفته شده و پیاده سازی شده است.

 

همچنین صفحات محصول ، لندینگ و مقالات به صورت اختصاصی پیاده سازی شده اند. 

در حوزه ی سئو کافه سئو با هدف دستیابی به کلمات کلیدی متناسب با بازار فروش اقدام به بهینه سازی وبسایت کرده است که نتایج بسیار قابل توجهی را نیز همراه داشته است.

نتایج :

در بخش طراحی، وبسایتی زیبا با امکان دسترسی آسان به المان های مختلف در دستکتاپ و گوشی های موبایل پیاده سازی شده است. همچنین پیگیری رفتار کاربر با استفاده از GTM نمایانگر کاربرپسند بودن المان های مختلف سایت می باشد و چنین انالیزهایی به صورت مداوم در حال انجام است. 

در بخش سئو سهندآسا در کلماتی متناسب با فروش محصولات خود بخصوص در حوزه ی آذربایجان شرقی و لوکال سئو به رتبه های بالایی دست یافته است. 

مقالات نیز با هدف ایجاد کال تو اکشن برای دسترسی به محصولات ایجاد میشوند و رفتار کاربران در آنها توسط GTM بررسی شده به کارفرما ارائه میشود.

صفحه مقالات سهندآسا
طراحی اختصاصی صفحه مقالات
طراحی صفحات اختصاصی
طراحی صفحات اختصاصی
دسته بندی سهندآسا
طراحی لندینگ های اختصاصی
طراحی اختصاصی بنرها
طراحی اختصاصی بنرها 2
طراحی اختصاصی بنرها

پروژه های مرتبط