طراحی و سئو وبسایت طراح گستر آب آرا

طراحی اختصاصی سایت طراحی گستر آب آرا
طراحی اختصاصی صفحه پروژه ها طراح گستر آب آرا
طراحی اختصاصی صفحه پروژه ها

کوتاه از پروژه طراحی گستر آب آرا :

طراح گستر آب آرا یک شرکت بزرگ فعال در حوزه ی سیستم های آبیاری نوین می باشد که به صورت فعالی در دریافت پروژه های ملی و بزرگ فعالیت دارد. این واحد صنعتی با هدف ایجاد یک وبسایت به منظور افزایش آگاهی مردم از سیستم های آبیاری نوین و افزایش دیتای قابل اعتماد در حوزه ی وب شروع به فعالیت کرد.


این پروژه به صورت صفر تا صد توسط کافه سئو پیاده سازی شده است. ابتدا سایت بر اساس نظرات کارفرما طراحی و سپس محصولات ، خدمات، نمونه کارها و ... اضافه شد. همچنین طراحی اختصاصی بنر ها ، بروشورهای نمایشگاهی و کاتالوگ های این وبسایت نیز توسط تیم کافه سئو انجام شده است.

رویکرد :

رویکرد اصلی تبدیل شدن سایت به عنوان یک مرجع در حوزه ی کشاورزی و بخصوص حوزه های مرتبط با سیستم های آبیاری می باشد.


طراح گستر آب آرا به عنوان یکی از بزرگترین تامین کننده های تجهیزات آبیاری شناخته میشود که در این وبسایت نیز هدف اصلی نشان دادن پتانسیل بالای این واحد صنعتی می باشد. مقالات وبلاگی تخصصی با نگارش متخصصان این صنعت و توسط کافه سئو آماده سازی شده است. 

نتایج :

در بخش طراحی وبسایت، هدف طراحی سایتی با شماتیک کاربرپسند بود تا تمامی کاربران اعم از مهندسان کشاورزی تا کشاورزان عزیز به راحتی امکان دسترسی به دیتاهای مدنظر خود را داشته باشند. 

بخش محصولات به صورت اختصاصی طراحی شد، در بخش های مختلف المان هایی به منظور تماس آسان خریداران با فروشنده قرار داده شد. 

در حوزه سئو وبسایت نتایجی بسیار درخشان حاصل شده که از آنجمله میتوان به دستیابی به رتبه های برتر در تمامی حوزه های کشاورزی مرتبط با آبیاری و ... اشاره کرد. بسیاری از مقالات این وبسایت در رتبه های اول تا سوم گوگل قرار دارد.

طراحی اختصاصی صفحه محصول - طراح گستر آب آرا
طراحی اختصاصی صفحه محصول
طراحی اختصاصی صفحه وبلاگ
رتبه یک کلمه گرانول پلی اتیلن
رتبه یک کلمات تخصصی
رتبه یک کلمه آبیاری قطره ای خانگی طراحی گستر آب آرا
رتبه یک در کلمات تخصصی
افزایش ورودی به وبسایت تخصصی طراحی گستر آب آرا

پروژه های مرتبط